Znajdź rzetelne opinie o kupionej usłudze lub produkcie

W teraźniejszych czasach facebook jest jednym z najpopularniejszych stron, dzięki której ludzie mogą kontaktować się ze sobą wzajemnie, bez żadnych problemów, częstokroć międzynarodowo. Można tam wytworzyć różnego rodzaju fora i jest to popularne nie tylko pośród grona nastolatków niemniej jednak też w zdecydowanej większości przypadków używane przez dorosłych, a wręcz ludzi starszych. W dzisiejszej dobie Internetu wszystko posuwa się sprawnie i szybko, a kontakt międzyludzki jest stały i intensywny. Korzystałam już z wielu portali społecznościowych, takich jak na przykład grono, czy nasza- klasa, niemniej jednak facebook jest zdecydowanie bardziej płynny, wygodny, nie gorzej się go używa i nie nudzi mi się tak szybko, jak uprzednio wymienione portale.

Są tam dostępne przeróżnego rodzaju gry, które własną drogą bardzo mi się podobają, ale również różnorodne inne rzeczy, które wpływają na „ jakość „ odbioru. Można tam dodawać kilka komentarzy, polubić jakieś obrazy bądź aktywności innych. Facebook funkcjonuje sprawnie i jest pozytywnie odbierany przez w praktyce każdego używającego. To wciąga- realnie. Używam tego portalu już od prawie dwóch lat, co jak dla mnie to ogromna kupa czasu, ponieważ znakomita większość rzeczy mi się nudzi praktycznie w tym samym momencie i z niczym nie mogę wytrzymać co najwyżej miesiąc, a tutaj proszę- aż dwa lata! Musze przyznać, że chociaż w zdecydowanej większości przypadków wielu ludzi atakuje Internet i przeróżnego rodzaju fora i portale, to jednakże jest to miejsce, w którym ludzie mogą „ spotkać się”, pogadać, mogą się poznać, ponieważ jakiś czas temu przecież kilka razy słyszy się o osobach zakochanych, które poznały się przez Internet. Chociaż to w ogromnej liczbie przypadków ma możliwość być również niebezpieczne, dlatego nie warto przesadzać w żadną stronę. Nigdy wszak nie wiemy, kto jest „ po drugiej stronie”- ile ma lat, jakiej jest płci i jakie ma zamiary. Naprawdę- w obecnych czasach powinno się uważać na wszystko.

Przyznam się bez żadnego bicia i szemrania, że te wszystkie internetowe sprawy zwyczajnie mnie nie kręcą. Nudzi mnie zwyczajnie praktycznie każda internetowa strona, nie potrafię odwiedzać różnych forów, bo tam po prostu piszą głupoty! Podstawową praktyczną rzeczą, jaką używam już dość długo jest oglądanie filmów przez Internet z napisami polskimi- to bardzo komfortowe, gdyż widzę film bądź serial krótko po premierze, nie muszę czekać, aż pojawi się w telewizji, zwykle ze słabym polskim lektorem bądź dubbingiem. Nie wiem dlaczego spora większość osób, współczesnych osób tak bardzo zachwyca się portalem typu facebook. Wszak nie posiada tam nic specjalnego, ludzie siedzą w domach i klikają w klawiaturę zamiast spotkać się w prawdziwym świecie, spojrzeć sobie w twarz i spokojnie porozmawiać. Inni ludzie chowają się w swoich domach w jaki sposób jakieś dzikusy, lenie, które w przyszłości zapewne załatwią sobie jakieś roboty do robienia wszystkiego za nich. Nie wiem po co komu jakiś facebook do szczęścia? Czy już Ci nie potrafią się spotykać w de facto świecie, wyłącznie muszą do tego stosować jakiś portali? Już nie raz spotkałam się z wyrażeniem: nie posiadasz grona? Nie istniejesz- czy jakieś inne ale podobne debilizmy. Inni ludzie robią z siebie prawdziwych dziwaków, nie potrafię tego pojąć. Jesteśmy gatunkiem zwierząt, które dążą do samo destrukcji, myśląc, ze pomagają swojej wygodzie. Mi przykładowo do szczęścia żaden facebook nie jest wymagany, ale mam kilku przyjaciół.

Źródło: http://opinianatentemat.wordpress.com.