Dobry wybór – biuro rachunkowe

Biurorachunkowe.xen.pl oferuje profesjonalne usługi z zakresu prowadzenia księgowości przedsiębiorców i firm, w tym:

– prowadzenie ksiąg rachunkowych (pełną księgowość)

– ewidencję rachunkową w podatkowej księdze dochodów i rozchodów, ewidencję ryczałtową i prowadzenie karty podatkowej (uproszczoną księgowość).

Przy współpracy z klientem oferujemy nowatorski program internetowy. Jest to autorski system B2B znajdujący się na stronie internetowej www.mojecyferki.pl. Ułatwia on wymianę informacji między biurem, a klientem poprzez przesyłanie dokumentów i bieżących wiadomości. Taki system pozwala na oszczędność czasu, który jest nieprawdopodobnie cenny zarówno dla klienta w jaki sposób i dla biura.

Poza obsługi księgowości firm, oferujemy także prowadzenie spraw kadrowych i obsługę w zakresie spraw ZUS-u, w tym m.in. sporządzanie list płac, obliczanie podatków i przygotowanie deklaracji podatkowych. Zajmujemy się również sprawozdawczością i kontaktujemy się w imieniu klienta z urzędami w sprawach podatkowych.

Biuro rachunkowe ma doświadczony i zaangażowany zespół księgowych otwarty na współpracę z klientem. Biurorachunkowe.xen.pl ponosi pełną odpowiedzialność w zakresie prowadzonych rozliczeń przed ZUS i US , a oprócz tego ubezpieczenie OC. Cennik biura jest dostępny aż w 3 wariantach: uproszczonym, komfort i standardowym, a cena usługi zależy przede wszystkim od:

– rodzaju prowadzonej księgowości,

– liczby dokumentów.

Jeżeli już chcesz znać więcej szczegółów odwiedź portal biurorachunkowe.xen.pl.